Święto Niepodległości
Dnia 7 listopada w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości.
W uroczystości, upamiętniającej rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, uczestniczyli uczniowie i nauczyciele. Uczniowie przedstawili program artystyczny, w którym przypomnieli trudną drogę Polaków do wolności po 123 latach zaborów. Wiersze i pieśni patriotyczne wprowadziły wszystkich w podniosły i refleksyjny nastrój. Uczniowie wraz z nauczycielami odśpiewali hymn Polski. Uroczystość była piękną lekcją historii, patriotyzmu i szacunku do Ojczyzny.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!