Andrzejki w naszej szkole
28 listopada w naszej szkole odbyły się tradycyjne andrzejkowe zabawy, które wprowadziły wszystkich uczniów w radosny i nieco magiczny nastrój.
Na początku uczniowie zostali wprowadzeni w temat andrzejkowych tradycji i zwyczajów.
Następnie brali udział w różnych wróżbach i zabawach tanecznych. Uczniowie uczestniczyli w takich zabawach jak: „serce z imionami”, wyścig butów, losowanie przepowiedni na przyszłość, taniec w parach. Dużym zainteresowaniem cieszyło się spotkanie z czarownicą, podczas którego każdy uczeń mógł wylosować kartę z wróżbą. Po energicznych zabawach i tańcach przyszedł czas na pyszny poczęstunek.
Zabawa andrzejkowa zakończyła się tworzeniem masek i opasek z postaciami z bajek. Całe wydarzenie przebiegło w wesołej, przyjaznej atmosferze, a uczniowie zgodnie przyznali, że andrzejki to świetna okazja do wspólnej zabawy oraz poznawania szkolnych tradycji.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!