Dzień owoców i warzyw w przedszkolu
W październiku nasze przedszkolaki obchodziły dzień owoców i warzyw. Dzieci przypomniały sobie jak wyglądają i smakują owoce i warzywa. Gotowaliśmy zupę, rozmawialiśmy na temat zdrowych i niezdrowych produktów. Robiliśmy warzywne ludziki, sałatkę owocową i szaszłyki z owoców. Uczyliśmy się piosenki o zdrowiu a na koniec zrobiliśmy pyszny świeży sok z jabłek i marchewki.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!