Dzień Chłopaka
Dzień Chłopaka w naszej szkole i przedszkolu 30 września świętowaliśmy wyjątkowe święto – Dzień Chłopaka!
Dziewczynki przygotowały dla kolegów piękne, własnoręcznie wykonane krawaty, które dodały uroku każdemu małemu dżentelmenowi.
Chłopcy mieli też okazję narysować swoje portrety, a na koniec otrzymali drobne upominki.
Wszyscy byli odświętnie ubrani, a wesoła atmosfera towarzyszyła nam przez cały dzień. Było mnóstwo śmiechu, zabawy i radości!
To był naprawdę wyjątkowy dzień!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!