Sejmik "Bezpieczna droga do szkoły"
29 września odbył się w naszej szkole sejmik "Bezpieczna droga do szkoły". Celem zajęć było kształtowanie wśród uczniów nawyku właściwego zachowania się w ruchu drogowym, zaznajomienie ich ze znakami drogowymi i prawidłowymi zasadami poruszania się po drodze. Uczniowie obejrzeli film edukacyjny, uczestniczyli w pogadance na temat bezpiecznej drogi do szkoły, analizowali wiersz, rozwiązywali karty pracy oraz ćwiczenia multimedialne.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!