Wyjazd do teatru na spektakl "Mały Książę. Opowieść"
Uczniowie klas I - III spędzili wspaniałe przedpołudnie w Teatrze Adama Mickiewicza W Częstochowie. Wycieczka do teatru, na spektakl pt. "Mały Książę. Opowieść", odbyła się w ramach projektu "Młodzi - Zdolni - Kreatywni" i była całkowicie bezpłatna dla dzieci.
Spektakl okazał się niezwykle poruszający. Uczniowie byli zachwyceni możliwością obejrzenia jednej z najbardziej znanych i wzruszających historii o przyjaźni, miłości i dorastaniu. Po spektaklu wszyscy Uczniowie wraz z opiekunami wybrali się do restauracji na pyszny obiad i smakowity deser. Wycieczka była bardzo udana – nie tylko pozwoliła nam lepiej poznać świat teatru, ale także skłoniła do refleksji nad tym, co w życiu naprawdę jest ważne.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!