Spektakl "Kraina Czuj Czuj"
16 marca Uczniowie klas I - III mieli okazję obejrzeć barwny spektakl, pełen humoru, który uczył przeżywania różnych emocji. W świecie pełnym zabawy, wybuchów śmiechu i czasem prawdziwego dymu z uszu, mali widzowie zobaczyli, że każda emocja - radość, smutek, złość, wstręt, a nawet strach - jest ważna i potrzebna. Spektakl łączył żywy plan aktorski, efekty sceniczne, interakcję z dziećmi i porywającą muzykę - od spokojnych, refleksyjnych momentów po mocne, energetyczne brzmienia. To była wspaniała teatralna przygoda, która w lekki, przystępny i zabawny sposób pomogła najmłodszym nazywać emocje i radzić sobie z nimi, a dorosłym przypomniała, że rozmowa o uczuciach może być naturalna i radosna.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!