Logo Szkoły Podstawowej im.Tadeusza Kościuszki w Mstowie Filia w Kucharach

Sejmik "Bezpieczeństwo w Internecie"

Ocena 0/5

17 kwietnia w naszej szkole odbył się sejmik szkolny "Bezpieczeństwo w Internecie". Podczas tego spotkania poruszone zostały najważniejsze kwestie związane z funkcjonowaniem w świecie online. Uczniowie dowiedzieli się, czym jest cyberprzemoc, jakie są jej skutki oraz jak reagować w sytuacjach zagrożenia. Omówione zostały również tematy ochrony danych osobowych, rozpoznawania fałszywych informacji i oszustw internetowych.

Podczas sejmiku Uczniowie obejrzeli film edukacyjny, uczestniczyli w pogadance oraz wykonali plakat przedstawiający najważniejsze zasady bezpiecznego korzystania z Internetu. 

Celem sejmiku było zwiększenie świadomości uczniów na temat zagrożeń w Internecie oraz nauczenie ich odpowiedzialnego i bezpiecznego korzystania z nowych technologii. Dzięki temu dzieci lepiej radzą sobie w sytuacjach ryzykownych i potrafią chronić siebie oraz innych użytkowników sieci.

Galeria zdjęć

1ab9e7b9-7ec8-49a3-b598-d06dbedf05fa 16cac7a7-4fe9-49e0-b67b-0dbf09d6c551 8019239c-1bf2-4e64-bdac-27ff9d83eab9 672014971_1641575493745819_1756702046501758139_n bc043be7-dd94-41b7-af5d-254515a4a91d cd6767c0-94a5-4140-ae94-cf7f3725c6b4
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności