Międzyszkolny konkurs plastyczny „W marcu jak w garncu”
Międzyszkolny konkurs plastyczny „W marcu jak w garncu” organizowany przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zawadzie za nami!
Z ogromną radością informujemy o sukcesach naszych uczennic
3 miejsce zdobyła Natalia Boryś z klasy 1
Wyróżnienie otrzymała Zuzanna Kiesiak uczęszczająca do naszego Oddziału Przedszkolnego
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz rozwijania artystycznych pasji!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!