Jasełka 2025
Jasełka szkolne
11 grudnia w naszej szkole odbyło się wyjątkowe przedstawienie jasełkowe, przygotowane przez naszych Uczniów. Spektakl wprowadził całą społeczność szkolną w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, przypominając o ich istocie – miłości, pokoju i wzajemnej życzliwości.
Młodzi aktorzy wcielili się w postacie Maryi, Józefa, aniołów, pasterzy oraz Trzech Króli. Piękne kostiumy, nastrojowa scenografia oraz starannie dobrana muzyka i kolędy stworzyły wyjątkowy klimat przedstawienia.
Uczniowie z dużym zaangażowaniem recytowali swoje role, śpiewali kolędy i pastorałki, wzruszając zgromadzoną publiczność. Występ został nagrodzony gromkimi brawami, a na twarzach widzów pojawiły się uśmiechy i wzruszenie.
Jasełka były nie tylko artystycznym wydarzeniem, ale także cenną lekcją tradycji i wspólnego przeżywania świątecznego czasu. Na długo pozostaną w pamięci uczniów, nauczycieli oraz zaproszonych gości.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!