Logo Szkoły Podstawowej im.Tadeusza Kościuszki w Mstowie Filia w Kucharach

Walentynki w naszej szkole

Ocena 0/5


W piątek 13 lutego w naszej szkole zrobiło się wyjątkowo serdecznie i radośnie! Odbyło się rozdanie laurek walentynkowych, które wywołało mnóstwo uśmiechów i miłych emocji.  
Uczniowie mogli przekazać sobie ciepłe słowa, przyjaźń i sympatię, pokazując jak ważna jest życzliwość, koleżeństwo i dobre relacje. Takie małe gesty potrafią sprawić naprawdę wielką radość!  
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i stworzenie tak miłej, walentynkowej atmosfery!  

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności