Walentynki w naszej szkole
W piątek 13 lutego w naszej szkole zrobiło się wyjątkowo serdecznie i radośnie! Odbyło się rozdanie laurek walentynkowych, które wywołało mnóstwo uśmiechów i miłych emocji.
Uczniowie mogli przekazać sobie ciepłe słowa, przyjaźń i sympatię, pokazując jak ważna jest życzliwość, koleżeństwo i dobre relacje. Takie małe gesty potrafią sprawić naprawdę wielką radość!
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i stworzenie tak miłej, walentynkowej atmosfery!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!