VI Powiatowy Konkurs Plastyczny „Wiosenny Bukiet”
8 maja w Szkole Podstawowej im. K.Makuszyńskiego w Brzyszowie odbył się VI Powiatowy Konkurs Plastyczny „Wiosenny Bukiet”, pod Patronatem Starosty Częstochowskiego i Partnerstwem Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli WOM w Częstochowie.
Konkurs adresowany był do uczniów klas I-III. Zadaniem uczestników było wykonanie techniką malarską (farby - format A4) pracy prezentującej wiosenny bukiet, który został przygotowany przez organizatorów z żywych kwiatów.
W konkursie wzięły udział Uczennice naszej szkoły. Julia Trąbska (kl. II) oraz Natalia Boryś (kl. I) otrzymały wyróżnienia. Dziewczynkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!