Bezpieczne ferie - Sejmik
W naszej placówce odbył się Sejmik „Bezpieczne ferie”, podczas którego rozmawialiśmy o zasadach bezpiecznego spędzania zimowego wypoczynku. Uczniowie przypomnieli sobie, jak dbać o swoje zdrowie i bezpieczeństwo podczas ferii – zarówno w domu, jak i na śniegu, lodzie czy drodze.
Z ogromną radością informujemy także, że Aleksandra Sosnecka zajęła II miejsce w powiatowym konkursie plastycznym „Bezpieczne ferie zimowe”!
Serdecznie gratulujemy wspaniałego sukcesu. Jesteśmy dumni!
Życzymy wszystkim bezpiecznych, radosnych i pełnych zimowych przygód ferii!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!