Logo Szkoły Podstawowej im.Tadeusza Kościuszki w Mstowie Filia w Kucharach

Bezpieczne ferie - Sejmik

Ocena 0/5

 
W naszej placówce odbył się Sejmik „Bezpieczne ferie”, podczas którego rozmawialiśmy o zasadach bezpiecznego spędzania zimowego wypoczynku. Uczniowie przypomnieli sobie, jak dbać o swoje zdrowie i bezpieczeństwo podczas ferii – zarówno w domu, jak i na śniegu, lodzie czy drodze.   
Z ogromną radością informujemy także, że Aleksandra Sosnecka zajęła II miejsce w powiatowym konkursie plastycznym „Bezpieczne ferie zimowe”!   
Serdecznie gratulujemy wspaniałego sukcesu. Jesteśmy dumni!  
Życzymy wszystkim bezpiecznych, radosnych i pełnych zimowych przygód ferii!   

Galeria zdjęć

634904872_122196219554501184_7519624700658611835_n 635226244_122196219566501184_5613052983051674061_n 636636023_122196219578501184_1345086899838463519_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności